QU
Вход Форум Игры Поиск
Время играть... / Другие форматы

QF3 - "Ангели та Демони" Файт у Івано-Франківську

YM_Nik Q: Команда ПІЖОНИ, запрошує Вінницькі команди прийняти участь у авторській грі формату ФАЙТ! Гра відбудеться 6-го листопада 2010 року у Івано-Франківську старт гри о 20:00, на старт прибути о 19:00! старт як завжди на стоянці торгового центру Велика Кишеня? по вулиці Коновальця 221, ( 48°54'13.57"С 24°42'48.42"В - координати по Google Earth) для підготовки до гри радимо прочитати книгу Дена Брауна "Ангели і Демони" а також переглянути одноіменний фільм. за цим лінком можна скачати фільм, саме в тому перекладі в якому ми його дивились при написанні гри: http://www.ex.ua/view_storage/351060903404 (якщо знадобиться ключ доступу: 351060903404) опис гри буде виставлено тут: http://if.quest.ua/forum/viewtopic.php?p=892847#892847 реєстрація: http://if.quest.ua/ чекаємо в гості!!!
11 октября в 12:21
YM_Nik Q:
4urik: Прочитал ваш пост на нашем форуме и подумал что ето очень заманчивое предложение!но увы- в етот день не получается!во всяком случае время еще есть так что все может быть! Ловите заявку!:) Ребята орги ето к вам- тема для игры действительно крутая,не сомневаюсь что вы на максимум развернете сюжет фильма в игре.НО! Лично мое мнение-читать книгу(сейчас не актуально) нет просто времени и желания!так что если есть возможность обойтись одним фильмом буду очень благодарен! Так же интересуют все стандартные вопросы: километраж +/-,время для первой команды,привязка к местности и все такое!в общем орги если у вас есть возможность посопутсвовать или уточнить для прохождения игры иногородних команд,пожалуйста. Жду ваших ответов,если можете пишыте на нашем форуме так как могу втыкать зайти на ваш!:) спасибо!)
завдання готові, для них брався матеріал і з Книги і з фільму, якщо надумаєте їхати, бажанно прочитати і передивитись, буде корисним на грі! гру стараємось робити цікавою і з нововведеннями... відповідь на питання: кілометраж близько 150км якість доріг 4+ прив"язки до місцевості уникаємо, передбачаючи гостей))) все для Вас! ;) час по грі наразі не можемо сказати... стараємось уникнути об"єктів які можуть бути затоплені або залиті в разі дощів...
11 октября в 13:55
YM_Nik Q: [color=red]Команди, хто має бажання, приїхати до на на гру, БУДЬ ЛАСКА зверніть УВАГУ: [/color] [size=18][color=darkred]В пятницю рівно за 24 години до гри, буде виставлено завдання, виконання якого надасть вам 15-хв БОНУСНОГО ЧАСУ, який відніметься від результату під час гри! Завдання буде виставлено 5-го листопада в 20,00 на форумі… [/color][/size] Удачного старту і удачного виконання завдання!
04 ноября в 01:37